Servis poľnohospodárskych a lesných strojov

Naša spoločnosť RP Agrotechnika s. r. o. sa špecializuje na servis a opravy traktorov Valtra, ako aj na servis a opravy poľnohospodárskych a lesných strojov. Sme tu pre vás 7 dní v týždni, pretože si uvedomujeme, že vaše stroje a technika vám musia prinášať zisk vždy, keď to od nich požadujete. Pracujeme v segmente kde sezónnosť v nasadení strojov hrá dôležitú úlohu. Už nemusíte mať obavu z pravidelne vykonávaných údržieb, či z náhlej poruchy svojho traktora Valtra, sme tu aby sme sa vám oň postarali.


 • Ponúkame náhradné diely na vyvážacie súpravy Kesla, hydraulické ruky Kesla a tiež vykonávame pozáručný servis strojov Kesla. 

 
 • Najlepší tým v oblasti dodávania
  a servisných služieb

 • Servisné zásahy sme schopní vykonať kdekoľvek nás potrebujete, na vašom podniku, v našich dielenských priestoroch, ale ak treba aj priamo na poli. Naši pracovníci vykazujú vďaka pravidelným školeniam výbornú odbornosť a znalosti o všetkých typoch a modeloch traktorov Valtra už od starších sérii 6000 a 8000. 

 • Pravidelná starostlivosť a údržby

 • Prenechajte nám váš traktor do servisnej starostlivosti. Pravidelne ho budeme sledovať, upozorňovať vás na blížiace sa termíny údržieb, preventívne riešiť potenciálne problémy tak, aby výsledkom našej spolupráce boli vaše nízke prevádzkové náklady, znížený čas nutný na údržbu a tiež skrátenie prestojov pri práci.
 • Odporúčame prenechať údržbu vášho traktora Valtra na našich profesionálne vyškolených pracovníkov. Pracujeme len so špičkovým náradím a sme vybavení k opravám a výmenám jednotlivých súčiastok. Zatiaľ čo naši profesionáli zodpovedne vykonávajú svoju prácu, vy sa môžete plne koncentrovať na tú svoju.
 • Servisné zásahy, náhle poruchy

 • Pracujeme s množstvom zákazníkov, ktorí vykonávajú svoju činnosť v extrémne náročných podmienkach. Rozumieme tomu,že aj keď sa vykonávajú pravidelné údržby, tak rôzne zložité situácie v lese, či na poli do ktorých sa vaše stroje dostanú si môžu vyžiadať svoju daň aj v podobe náhlej poruchy. Aj to sú prípady, kedy sa na nás môžete s dôverou obrátiť, aby sme vám odstránili problém na vašom traktore Valtra, alebo na niektorom inom z vašich strojov.
 • Hodnotu stroja zvyšuje jeho preukázateľná servisná história

 • Pokiaľ je to možné a dostali ste pri kúpe nového stroja aj Servisnú knižku, tak všetky vykonané pravidelné údržby, ale aj záznamy o všetkých servisných zásahoch vám budeme riadne evidovať. Pokiaľ servisnú knižku nemáte, tak vám vytvoríme novú. Servisná knižka obsahuje veľmi dôležité informácie týkajúce sa servisu a taktiež záručné podmienky. 

 • Pokiaľ máte podozrenie, že váš traktor Valtra nepracuje správne, alebo chcete dať preveriť jeho technický stav, alebo chcete zažiť iný, nový a lepší prístup v starostlivosti o váš traktor Valtra, či vaše poľnohospodárske alebo lesné stroje, tak vyplňte nasledovný informačný formulár. Naši pracovníci vás budú kontaktovať.
Napíšte nám
Názov firmy
Adresa
Kontaktná osoba
Tel. kontakt
E-mail
Typ stroja / model
Výrobné číslo
Poznámky